Wizualizacje

w pokoju klienta, na twoim szablonie, także 3D

Mimo że nadal brzmi trochę jak technologia z przyszłości, wizualizacja produktów już od dawna funkcjonuje na rynku. Dlatego powinien zainteresować się nią każdy przedsiębiorca oferujący usługę druku. AtomDruk to narzędzie, które świetnie się do tego nadaje. Pozwala bowiem na dokładne odwzorowanie przygotowywanego projektu graficznego w docelowej formie. Oznacza to, że jeszcze przed wydrukowaniem tapety na ścianę albo specjalnej naklejki na samochód czy nawet przed wykonaniem kubka ze zdjęciem możesz zobaczyć, jak będą one wyglądać. 

Dzięki wizualizacji produktu, np fototapety, zobaczysz, jak będzie prezentować się grafika na określonej powierzchni i w określonym formacie. Ułatwia więc ona wprowadzenie ewentualnych poprawek bez marnowania materiału — bo gwarantuje dopasowanie precyzyjnych wymiarów projektu przeznaczonego do druku na specyficznym tworzywie.

System AtomDruk, który możesz wykorzystać do wizualizacji produktów, daje Ci także ogromne pole do popisu w tworzeniu oryginalnych projektów w niezliczonej liczbie wariantów. To idealne rozwiązanie dla sklepów internetowych.