Dekoracje wnętrz

Wydruki do wnętrz za niewielką cenę pozwalają odmienić charakter całego pomieszczenia. Nic więc dziwnego, że cieszą się coraz większa popularnością i dzisiaj znajdują się w ofercie każdej drukarni oferującej usługę druku wielkoformatowego na specyficznym materiale.

System AtomDruk ułatwia pracę także nad projektami tego rodzaju. Wykonanie i sprzedaż on-line fototapety czy fotoobrazu wymaga bowiem ogromnej precyzji i dokładności w ustaleniu odpowiednich rozmiarów, które szybko i skutecznie ustalisz na podstawie jego obliczeń. Dzięki zaawansowanym funkcjom tego narzędzia zaprojektowanie nawet tak skomplikowanego projektu jak fotorolety do okien przestanie być trudnością, a stworzenie spersonalizowanych naklejek stanie się jeszcze ciekawsze.

Możliwości AtomDruku w zakresie projektowania wydruków do wnętrz znacznie ułatwią pracę w każdej drukarni. Nie oferuje on bowiem tylko podstawowych opcji projektu — możesz również dopasować go do swoich potrzeb, nowych pomysłów, a przede wszystkim optymalizacji.