Kalkulacja ceny

Cena zależna od wielu parametrów to nie problem

Jaka będzie ostateczna cena produktu? Odpowiedź na to pytanie jest prosta, choć składa się z kilku zacznij elementów, które musisz wziąć pod uwagę. Bez obaw jednak, z nami to bardzo łatwe zadanie. Dowiedz się, w jaki sposób właściwie wyliczyć ostateczny koszt całego zamówienia.

Przede wszystkim ważny jest materiał a także forma nadruku, wszystko zależy od ilości użytych materiałów. Zupełnie czymś innym przecież jest nadruk na koszulkach, czym innym zaś na kubkach lub fototapet wielkoformatowych. Najważniejszym czynnikiem, który zawsze pojawia się przy tego rodzaju usługach, jest jednak wielkość nakładu. To właśnie ilość sztuk determinuje najbardziej ostateczną cenę gotowego produktu. Na koniec musisz wziąć także pod uwagę koszty transportu wykonanych już zamówień.

Być może nadal wydaje się to skomplikowane, ale to naprawdę jest proste. Gdy tylko zaczniesz korzystać z systemu, który wszystko wyliczy dla ciebie, przekonasz się o tym. Zacznij już dziś swój pierwszy projekt i przekonaj się jakie to proste. Poznaj kalkulację ceny produktu na stronie drukarni.